COVID 19 sdělení - E-shop, servis i poradenství v provozu, sklad pro velkoobchod otevřen! Maloobchodní prodej pouze on-line. V případě dotazů nás kontaktujte!

SPRCHOVACÍ TOALETY

Uchycení toalety

 

VARIANTA A

 

 

 

zvolit interní (skrytou) nebo externí (přiznanou) instalaci přívodu vody i elektřiny pro vysouvací spršku. Tato chytrá toaleta je k dispozici v oválném nebo hranatém (CUBE) provedení. Obsahem dodávky je moderní závěsná keramika s integrovaným komfortním elektronickým bidetem s dálkovým ovládáním vč. toaletního prkénka s technologií soft-lid vyrobené z odolného duroplastu s antibakteriální povrchovou úpravou.  INTEGRU lze doplnit moderní prostorově nenáročnou designovou předstěnovou nádržkou KOMBI BLOCK umožňující přiznanou instalaci bez nutnosti instalace/obezdívání vestavného splachovacího systému.  

 

Pořizujete-li si novou toaletní mísu nebo znáte-li model Vaší stávající mísy porovnejte ji se seznamem kompatibilních mís, které jsou ke stažení níže. U stávajích keramik se prosím ujistěte, aby rozmezí uvedených kót bylo v souladu s údaji uvedenými níže. Nejdůležitější jsou rozměry A,B,C. Tyto hodnoty se u jednotlivých velikostí bidetů liší. Rozteč upevnění  šroubů (rozměr D) je stejný u všech velikostí našich bidetů a je kompatibilní s většinou toaletních mís na trhu.  


Nejste si jisti volbou správné velikostí bidetu, nebo máte obavu, že bidet nebude vhodný pro tvar Vaší toaletní mísy pošlete nám fotografii a kóty vaší toaletní mísy A,B,C zobrazené na obrázku níže na email hyundaibidet@watergate.cz. Odpovíme Vám obratem. 

*Uvedené rozměry v mm.

Nádržka ve stěně
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800
Předstěnový modul KOMBI BLOCK
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800
 
Nádržka ve stěně
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800
 
Předstěnový modul KOMBI BLOCK
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800
 
Nádržka ve stěně
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800
 
Předstěnový modul KOMBI BLOCK
SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800

Pro oměření Vašeho záchodu si můžete objednat papírovou šablonu, která se přiloží na Vaši stávající toaletní mísu bez prkénka a tím se změří rozměrová kompatibilita. Při následném pořízení bidetu Vám odečteme částku, kterou jste již uhradili za zaslání šablony.

SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800 SABLONA_bidety_HDB_1500-velikost_R_800x800 SABLONA_bidet_HDB_1500R-velikost_L_800x800
PDF ke stažení - velikost "S" PDF ke stažení - velikost "R" PDF ke stažení - velikost "L"

 


Rozměry bidetových sedátek: 

Zkrácený(S)
(š) 406 mm x (d) 470 mm x (v) 145 mm

-> Určena pro mísy, na které nevejde velikost R (pouze model s postraním panelem)

Regulérní(R)
(š) 406 mm x (d) 496 mm x (v) 145 mm 

-> Nejlepší volba (model s postraním panelem i dálkovým ovládáním)

Prodloužený(L)
(š) 406 mm x (d) 528 mm x (v) 145 mm

-> Pro starší nebo atypické rozměry (pouze model s dálkovým ovládáním)

 

Rozměry ovládání: 

Dálkové ovládání: (š) 230 mm x (d) 88 mm x (v) 43,7 mm

Postranní panel: (š) 60 mm x (d) 280 mm x (v) 45 mm

 


Stavební připravenost: 

  • rohový ventil může být 3/8" , 1/2" . Možnost umístění redukce. V balení je v základu připojení na 1/2". Toto umožní i přímé osazení filtrem na hrubé nečistoty, které je součástí balení. 
  • Přívod vody je možné provést i hadičkou 1/4" (vnější průměr 6,2mm). V případě požadovaného spoj. materiálu nás kontaktujte. 
  • Je-li vedle toalety umístěno umyvadlo nebo jiný zdroj studené vody napojení můžete provést odbočkou od tohoto zdroje

Bidety_stavebni_pripravenost  


Související články a návody

 

Po skončení životnosti výrobku mějte na paměti ochranu životního prostředí a neodstraňujte jej do směsného komunálního odpadu, ale do míst k tomu určených nebo v místech zpětného odběru: http://www.elektrowin.cz/cs/obce-a-sberne-dvory/seznam-mist-zpetneho-odberu.html  Spotřebitel má při nákupu možnost elektrozařízení odevzdat ke zpětnému odběru v místě prodeje nebo dodávky nového elektrozařízení ve stejném počtu kusů prodávaného elektrozařízení podobného typu a použití