ADAPTA

WATERGATE E-bidet ADAPTA s dálkovým ovládáním

K dispozici samostatně, nebo také v setu s mísou WATERGATE WG-WC42B 

Kompatibilní pouze s WC mísou splňující rozměrové požadavky na modrém obrázku níže! Oválný D tvar bidetového prkénka vhodný pro moderní keramiku (není součástí balení). Pro ověření kompatibility prkénka s toaletní mísou se řiďte rozměrovými údaji na modrém rozměrovém obrázku. 


Alternativou k pořízení přídavného bidetového prkénka je sprchovací toaleta, která již obsahuje keramiku s integrovaným elektronickým bidetem v jednom kompletním setu - sprchovací toaleta INTEGRA. V kombinaci s KOMBI BLOCK předstěnovým splachovacím modulem může nahradit klasickou keramickou stojící kombinovanou toaletu.  

S dotazy se obracejte na mobil 773 612 659 nebo pište na  hyundaibidet@watergate.cz. Odpovíme Vám obratem. 

 

*Rozměrové kóty v mm.


velikost WG-325Z/ZA       

 

Rozměry bidetu WG-325Z
ADAPTA_9 - kopie

Stavební připravenost: 

  • rohový ventil může být 3/8" , 1/2" . Možnost umístění redukce. V balení je v základu připojení na 1/2". Toto umožní i přímé osazení filtrem na hrubé nečistoty.
  • Přívod vody je možné provést i hadičkou 1/4" (vnější průměr 6,2mm). V případě požadovaného spoj. materiálu nás kontaktujte. 
  • Je-li vedle toalety umístěno umyvadlo nebo jiný zdroj studené vody napojení můžete provést odbočkou od tohoto zařizovacího předmětu.

Bidety_stavebni_pripravenost