Showroom a odběr zboží na Praze 4 po tel. dohodě!

Jak na snadný úklid toalety?

cl1

Ať stojí toaletní mísa v oddělené místnosti nebo je přímo v koupelně, vždy by nám mělo jít o maximální čistotu. Máme pro Vás pár tipů, díky kterým pak úklid záchodu může být o něco rychlejší a jednodušší.

Oblé tvary a volný prostor pod mísou umožňují snadnější údržbu, proto je závěsná toaleta pro udržování čistoty praktičtější. Pokud se rozhodnete pro výměnu stávajícího WC kombi za závěsnou mísu, a rádi by jste se pokud možno vyvarovali náročnějším stavebním úpravám, tak určitě zvolte závěsnou toaletu s designovým viditelným WC modulem KOMBI-BLOCK. Tento modul se splachovací nádržkou slouží zároveň k zavěšení mísy a Vy tak jednoduše přeměníte koupelnu v moderní místnost s designovým vybavením.

Při samotném výběru toalety se také můžete zaměřit na pár maličkostí, které Vám později ulehčí úklid. Slyšeli jste již o toaletě s technologií rimless? Jedná se o mísu bez oplachového kruhu a tudíž žádné zbytečné záhyby. Díky tomu nedochází k usazování nečistot, bakterií a vzniku nepříjemného zápachu. Jedním spláchnutím je rovnoměrně opláchnuta celá mísa a odpadá tak údržba těžko přístupných míst.

U toaletního prkénka je dobré zaměřit se na systém jeho uchycení. Možnost snadného odejmutí usnadňuje celkovou očistu klozetu. Svojí pozornost zaměřte i na materiál výrobku. Praktickou výhodou je také zpomalovač sklápění sedátka a víka, který zajišťuje jejich tichý a bezpečný chod.

Dopřejte maximální hygienu sobě i rodině. Sprchovací toaletní mísa s integrovanou tryskou umožňuje přímo na míse využít dámské bidetové mytí i mytí zadních intimních partií. Výrobek WATERGATE INTEGRA Vás rozmazlí dalšími funkcemi jako např. masáž vodním proudem, kde si sami volíte intenzitu proudu a teplotu vody. Čištění sprchovací trysky probíhá automaticky před a po ukončení každého mycího programu.

 

Foto k článku:

cl2 cl3 cl4

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení